EPOKSİ ASTAR

Epoksi esaslı, iki bileşenli, düşük viskoziteli, nemli beton ve mineral yüzeylere yapışma kabiliyeti yüksek, solventsiz, astar ve emprenye malzemesidir.Genel kullanımda olduğu gibi özellikle nemli yüzeyli olan alanlarda direkt olarak kullanıma uygun nem geçirimsiz bir astar türüdür.

EPOKSİ ANTİSTATİK ASTAR

Epoksi esaslı, iki bileşenli, solventsiz, antistatik astar ve emprenye malzemesidir. İletkenlik (kondaktivite) özelliğine sahiptir. Mikrop ve bakteri oluşumunu engeller. Otomotiv, ilaç, kimya, elektrik, elektronik, yanıcı-patlayıcı vb. ensdüstirlerde üretim ve depolama alanlarında kullanılır.

POLİÜRETAN LİKİT MEMBRAN

Poliüretan esaslı, iki komponentli, çatlak köprüleme özellikli solventsiz su yalıtım sistemidir. Teras çatılarda, gizli derelerde, oluk içlerinde, istinat duvarlarında, arıtma tesislerinde, havuzlarda, su depolarında, bahçe ve teras detaylarında güvenle kullanılır.

POLİÜRETAN ASTAR

Poliüretan Primer beton zemin olan sahalarda ilk katman olarak nem bariyeri görmesi amacıyla kullanılır. Poliüretan Primer Çift ve tek bileşenli olma üzere iki gruba ayrılır. Çift bileşenli olan ürün 30 dk kadar pot life süresi bulunur zemine uygulama yapıldıktan sonra 3 saat sürede kürlenmesini tamamlar, tek bileşenli ürüne göre daha mukavim bir yapıya sahiptir. Tek bileşenli ürün ambalajı açıldıktan itibaren 6 saat gibi bir kullanım süresi bulunur. Zemine uygulaması yapıldıktan sonra 12 saat içinde kürlenmesini tamamlar.

ALİFATİK ASTAR

İki bileşenli, düşük viskoziteli, solventsiz, sert elastik yapıda, UV dayanımlı, alifatik özelliğe sahip ve parlak görünümlü yüzey sağlayan, kendinden yayılan şeffaf kaplama malzemesidir.

BİTÜM ESASLI YALITIM ASTARI

Bitüm esaslı, polimer modifiyeli su yalıtımı ürünüdür. Sıvı bileşen elyaf katkılı kauçuk-bitüm emülsiyonundan ve toz bileşen kimyasal katkılar ile zenginleştirilmiş çimento esaslı toz bileşenden oluşmaktadır. Binaların temel ve perde duvar yalıtımlarının yanı sıra, balkon ve terasların izolasyonunda kullanılabilir. Beton, şap, sıva ve harç gibi mineral esaslı zeminlere uygulanmaktadır. Çift ve tek bileşenli olarak kullanımı mevcuttur.

AKRİLİK ASTAR

Akrilik Primer asfalt zemin olan spor sahalarda ilk katman olarak nem bariyeri görmesi amacıyla kullanılır. Ayrıca binaların iç cephelerinde oluşan küflenmiş rutubetli bölgelere de kullanılabilir ve rutubeti nemi önler.

POLYUREA

Polyurea yapısı gereği çok güçlü bir direnci vardır. İnşaat sektöründe bu yüksek dirençli yapısı özellikle nemli alanlarda su yalıtımı sağladığı gibi kaplama yapılan bölgeye de malzeme bütünlüğü sağlayıp fiziksel dirençte sağlamaktadır.

Whatsapp