PVC YAPIŞTIRICI

PVC esaslı homojen ve heterojen yer karoları ve kaplamaları, linolyum cinsi doğal yer kaplamaları, yapıştırılmasında kullanılaniç mekanlarda tesviye edilmiş beton döşeme, prefabrike beton, çimento ve alçı bazlı şaplar üzerine uygulanabilir.

GLOSSCOAT

Akrilik zemin kaplama sistemlerinde tüm uygulama tamamlandıktan sonra tercihen zeminin daha parlak görünmesi ve güneşte solmaya karşı ekstra bir UV direnç sağlaması amacıyla kullanılabilir. Firmamızda üretilmiş olan akrilik zemin boya çeşitlerimiz Uv dirençli reçineler ile üretimi sağlandığı için güneşte sararma yada solma yapmazlar. Ekstra Glosscoat kullanımı bu yüzden tercih sebebidir.

AKRİLİK TAMİR HARCI

Tenis kortu zemin kaplama, basketbol sahası zemin kaplama, voleybol sahası zemin kaplama gibi yüzeylerde oluşan +-5mm ondülasyonları gidermek amacıyla su, kum, çimento ile birlikte kullanılan bir akrilik zemin kaplama ürünüdür.

AKRİLİK ESASLI EPOKSİ BOYA

Akrilik esaslı Epoksi boya çift bileşenli olarak üretilen parlak yüzeyli mukavemeti yüksek bir üründür. Özellikle zemin kaplama sistemlerinde direnç sağlaması yüksek streslere maruz kaldığında kaplamadan ayrılmaması için tercih edilir.

AKRİLİK TOPCOAT

Kenncoat Sonkat (Topcoat), %100 akrilik bağlayıcı esaslı, su bazlı, UV dayanımı yüksek, tenis kort boyasıdır.

AKRİLİK CUSHION

Kenncoat Cushion su bazlı, akrilik bağlayıcılı, 0.5mm-1.0 mm ince katman veya 1.0 mm-2.0 mm iri katmanlı iki tip kauçuk granül ile hazırlanan, yüzeye esneklik kazandırmak amacıyla kullanılan bir malzemedir.

AKRİLİK RESURFACER

Kenncoat Resurfacer su bazlı, akrilik bağlayıcılı, dolgu ile desteklenen ve silis kumu ile karıştırılarak uygulanan, beton veya asfalt zeminlerde üst katmanların aderansını arttırmak, gözenekleri kapatmak ve düz bir zemin elde etmek amacıyla kullanılan malzemedir.

AKRİLİK ÇİZGİ BOYASI

Kenncoat Akrilik çizgi boyası, %100 akrilik bağlayıcı esaslı, su bazlı, UV dayanımı yüksek, tenis kort boyasıdır.

AKRİLİK PRİMER

Kenncoat Akrilik astarı su bazlı, akrilik bağlayıcılı, silis kumu ile serpilerek uygulanan, beton veya asfalt zeminlerdeki nemi engellemek ve diğer üst katmanların yüzeye yapışkanlığını artırmak amacıyla kullanılan malzemedir.

Whatsapp