GEO MEMBRAN YAPIŞTIRICISI

Yüksek yoğunluklu polietilenden imal edilen, düzenli katı atık depolama sahaları, maden atık depolama sahaları, asit havuzları, tank sahaları, gölet ve sulama kanalları gibi projelerde, geçirimsizliği sağlayan geomembraniçin özellikle birleşim yerlerinde sızıntıyı önlemesi amacıyla üretilen poliüretan yapıştırıcı ürünüdür.

HAYVAN YATAĞI YAPIŞTIRICISI

Tamamen Kauçuk malzemeden yapılmış olan küçükbaş ve büyükbaş hayvanlar için üretilen hayvan yataklarının zemine yapıştırılması için kullanılan poliüretan yapıştırıcı ürünüdür.Siyah rengiyle ürünle bütünlük sağlar.Yüksek amonyak dayanımı ile uzun yıllar işlevini yitirmez.

PANEL YAPIŞTIRICISI

Xps, eps, alçı levhalar, polistren paneller, dekortafif levhalar, sandwich paneller, ahşap panellerin yapıştırılmasında kullanılan mukavemeti yüksek poliüretan esaslı panel yapıştırıcı ürünüdür.

POLİÜRETAN SONKAT BOYA

Poliüretan Sonkat Boya poliüretan zeminlerde self levelling katmanından sonra zemini renklerdirmek, genellikle oyunalanlarını belirlemek amacı ile kullanılır. PoliüretanSonkat Boyalar zemini renklendirdiği gibi bir diğer görev olarak çok yüksek mukavim bir yapıya sahiptir. Zeminde en büyük direnci Poliüretan sonkat Boya gördüğünden aşınmalara ve çizilmelere direnci çok yüksek UV dayanımlı biralifatikboyadır.

AMBULANS ZEMİN KAPLAMASI

Hasta nakil (A1 tipi), acil yardım (B tipi), yoğun bakım (C tipi)ambulans araçlarının zeminklerinde kullanılması amacıyla üretilmiş olan poliüretan esaslıkendindenyayılma özelliği bulunan ambulans zemin kaplama malzemesidir. Yüksek kimyasal ve mekanik dayanıklılığa sahip olup sert bir film oluşturur.Solventsiz oluşundan dolayı yangın tehlikesi yoktur.Film yüzeyi parlak ve kaymazdır.Kolay temizlenir, bakteri barındırmaz, tozumaz, sağlığa zararı olmadığı için tercih edilen ambulans zemin kaplama malzemesidir.

ISIYA DAYANIKLI BOYA

Yüksekısı ile temasedenyüzeylerdemukavemeti yüksek bir dayanım elde etmek amacıyla kullanılan 750° ısıya karşı dayanıklı boyama ürünüdür

OUTDOOR MACUN

Beton, şaplı beton, ahşap, kauçuk ve benzeri yüzeylerde poliüretan astardan sonra yüzeydeki boşlukları doldurup, zemin kaplamasına iyi bir yüzey hazırlamak amacıyla kullanılır.

POLİÜRETAN STANDART YAPIŞTIRICI

Kenncoat Poliüretan Yapıştırıcı çift komponentli, çözücü içermeyen, poliüretan bazlı yapıştırıcıdır. Sentetik çim halı, kauçuk karo, kauçuk ruloların beton yüzeye yapıştırılmasında ayrıca endüstriyel kaplamalarda, yalıtım kaplamalarında, cam, metal, paslanmaz, seramik, strafor, ahşap, kontrplak ve sunta yapıştırılmasında kullanılır.

POLİÜRETAN EKO YAPIŞTIRICI

Kenncoat Poliüretan Eko Yapıştırıcı, çift bileşenli, çözücü içermeyen, poliüretan bazlı ekonomik yapıştırıcıdır. Çim halı,kauçuk karo,kauçuk rulo, ve Pvc malzemelerin yapıştırılmasında kullanılmaktadır.

INSITU BINDER - KAUÇUK BAĞLAYICI

Poliüretan Insitu Binder dış saha, çocuk oyun alanları, koşu parkurları gibi zeminlerin sbr kauçuk granül ile yerinde karıştırılarak finischer yardımıyla ya da el ile gerekli kalınlıkta zemine dökülmesi ve birbirine bağlanıp güçlü mukavim bir yapı oluşmasını sağlar. Özellikle Kullanım alanları dış bölgeler olan bu ürünün montaj sonrasında SBR nin esnekliğini bozmaması ve içinde TDI içeren zehir kullanılmadan sağlığa zarar vermemesi gereklidir.

OUTDOOR SELF LEVELLING

Çift bileşenli, çözücü içermeyen, poliüretan bazlı, kendiliğinden yayılan, anti statik, dış mekan uygulamalarında kullanılan bir malzemedir.

PRESS BİNDER

Spor zeminleri ve çocuk oyun alanları gibi uygulamalarda, kauçuk karo yapımında kullanılır.

Whatsapp